Cennik zopla.pl

Od czasu kiedy uruchomiliśmy naszą wyszukiwarkę noclegów zdarzyło nam się otrzymać kilka zapytań o cennik zmieszczenia oferty u nas. Odpowiadałem na wszystkie maile indywidualnie tłumacząc, że wszystko jest za free.

Dziś jednak wszedłem w Google Analytics by zobaczyć po jakich słowach kluczowych ludzie trafiają do nas. Wśród różnych słów, które nie specjalnie mnie zdziwiły znalazłem frazę “cennik zopla”. Czyli jednak ludzie szukają naszego cennika, który nie istnieje. Zdecydowałem więc, że wyjaśnię kwestię naszych cen na blogu.

Za darmo na zawsze!

Zamieszczenie podstawowej oferty w zopla.pl jest BEZPŁATNE NA ZAWSZE. Rozumiemy przez to, że jeśli dodasz swoją ofertę do zopla.pl to nie zapłacisz za to ani 1 gr ani 10gr ani nawet 1 zł, po prostu dodanie oferty jest bezpłatne.

Za darmo nic nie dają …

A my dajemy, na serio!

Jak się Wam to opłaca?

Otóż jak na razie się nie opłaca bo wyszukiwarka jest w fazie beta i jesteśmy na etapie tworzenie bazy danych obiektów. Właśnie m.in. dlatego oferta jest bezpłatna.

Po pierwsze. Zależy nam bardzo na tym by zebrać jak największą bazę danych obiektów, dobrą bazę nie byle jaką byle jak dodanych obiektów.

Po drugie. Nasza wyszukiwarka jest nowa na rynku i mało znana dlatego zapewne przez jakiś czas jeszcze nie będziemy odsyłać pt. klientów do obiektów lub będziemy ich odsyłać bardzo mało. Dlaczego mielibyśmy za to brać pieniądze?

Po trzecie. Za jakiś czas wprowadzimy różne nowe, dodatkowe opcje promocji, które będą odpłatne. Oczywiście wersja podstawowa zawsze będzie bezpłatna.

Jakie są ograniczenia?

Nie ma. Można dodać 100 obiektów, każdy może mieć nawet 100 zdjęć, 100 rodzajów pokoi i każdy z nich po 100 cen w ciągu roku. Liczba 100 to tylko symbol bo wszystko łącznie z ilością zdjęć jest nieograniczone i darmowe.

Regulamin

Szczegóły oferty są zawarte w regulaminie, z którym każdy kto dodaje obiekt do naszej wyszukiwarki powinien się zapoznać i zaznaczyć to w formularzu tworzenia nowego konta.

Pozostaw komentarz

Podobne artykuły